השירותים שלנו

ארוטק מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום האלקטרוניקה ומשרתת לקוחות רבים מכל קשת העשייה בישראל.

אבי טיפוס

על מנת לייצר מוצרים אלקטרוניים חשוב מאוד לבנות להם אב טיפוס שעל פיו ייבנו כלל המוצרים שייעשה בהם שימוש. ארוטק מתמחה בתחום ומעמידה לרשותכם את מיטב המומחים שידאגו לבנות אב טיפוס מדויק למוצר שלכם , וכיוון שכל תהליכי היצור כבר נבנו , ניתן יהיה בקלות לעבור ליצור סדרתי שוטף , בלי שיהיה צורך בתכנון מחדש של התהליכים , וכך לחסוך בהוצאות מיותרות.

הרכבת מעגלים אלקטרוניים

ארוטק מספקת שירותי הרכבת מעגלים אלקטרוניים על פי מפרט מוצר קיים למגוון רחב מאד של צרכים. לארוטק קווי הרכבה אוטומטיים למנות גדולות ויכולת הרכבה לרכיבים מיוחדים כגון BGA ורכיבי 0402 על פי הצורך. לארוטק מערכת בקרת איכות אינטגרלית, על מנת לספק ללקוח מוצר איכותי ומדויק.

TURN KEY

פתרונות EMS (ייצור אלקטרוני) מותאמים אישית הכוללים את כל השירותים הנדרשים: תכנון ראשוני מקצועי של המוצרים האלקטרוניים, רכש החלקים והרכיבים, ייצור והרכבת המעגלים  וזיוודם על פי המפרט ואספקתם ללקוח כמוצר מוגמר העונה על כל הדרישות המקוריות.

זיווד אלקטרוני

התאמה מדויקת של פתרונות זיווד אלקטרוני למוצרים רבים מתחום האלקטרוניקה. שימוש בחומרים איכותיים ועמידים המספקים לכל מוצר הגנה מצוינת לאורך זמן. צוות המומחים של ארוטק שוקד על פיתוח מדויק וייחודי, על מנת לספק לכל לקוח תוצר ברמה הגבוהה ביותר, כולל בדיקות פונקציונליות ואריזה, עד למשלוח ללקוח הקצה.

ליווי טכנולוגי

ליווי טכנולוגי הנדסי ותפעולי משלב היזום והפיתוח ועד העברה מפיתוח ליצור סדרתי, על פי עקרונות  LEAN

ייצור כרטיסים

ארוטק מתמחה בתחום של ייצור כרטיסים גמישים או קשיחים – בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח.

 

כל השירותים של ארוטק ניתנים על ידי צוות מומחים מקצועי ומנוסה, האמון על ביצוע העבודה בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח ועל מתן פתרונות מקצועיים במהלך העבודה וגם לאחריה.