קבלנות משנה

זקוקים לסיוע בפיתוח, בתכנון ובהרכבת מוצרים אלקטרוניים? מחפשים ספק שיבצע עבורכם את העבודה במקצועיות ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר? אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה. חברת האלקטרוניקה ארוטק בע"מ מתמחה בטכנולוגיות אלקטרוניות מתקדמות, ומעניקה שירותי קבלנות משנה למגוון רחב של לקוחות.

קבלנות משנה בפרויקטי Turn Key ובמגוון תחומים נוספים

חברת ארוטק מעניקה, מזה שנים רבות, שירותי קבלנות משנה ליזמים ולחברות המעוניינים לייצר וגם לפתח מוצרים אלקטרוניים. החברה מסייעת בפיתוח, בתכנון וביצור סדרתי בכמויות קטנות בינוניות וגדולות של מוצרים אלקטרוניים, ומעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר ורב שנים, כמו גם צוות עובדים מנוסה, מקצועי ומיומן.

הידע והמקצועיות הרבה שרכשה בביצוע קבלנות משנה, מאפשרים לה לספק מגוון פתרונות Turn Key, בכל תחום: רכש, פיתוח, הנדסה, עיצוב, יצירת אב-טיפוס, הרכבה וייצור מוצרים אלקטרוניים בכל כמות נדרשת. בכל פרויקט שהיא מבצעת, ארוטק מקפידה על התאמת המוצר והשירותים לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

המוניטין הרב והמכובד שצברנו לאורך שנות פעילותנו, מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שירותים ומוצרים ברמה בינלאומית, שאינם נופלים באיכותם מאלו של חברות אלקטרוניקה מובילות בעולם.

אנו מספקים שירותי קבלנות משנה במגוון תחומים, ביניהם:

  • תכנון, פיתוח, הרכבה וייצור מוצרים אלקטרוניים בהתאם לתקן ROHS
  • הרכבה והלחמת מעגלים אלקטרוניים
  • זיווד אלקטרוני ואינטגרציה עד לשלב גמר המוצר ומשלוח לקונה הסופי
  • ועוד

אנו מעניקים את שירותינו לחברות רבות, מכל תחומי המשק: אלקטרוניקה, תקשורת, חקלאות והשקיה, ציוד רפואי ועוד. כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומדויק, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, מעמידה בלוחות הזמנים, ממשלוח מהיר, ממחירים תחרותיים ומשירות אדיב.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. צרו עימנו קשר ונשמח להעניק גם לכם את שירותי קבלנות המשנה הטובים ביותר!