אביזרי אלקטרוניקה

לחברת ארוטק יש ניסיון וידע של עשרות שנים בתכנון, פיתוח וייצור של מערכות ומוצרים אלקטרוניים עבור לקוחות שונים  במשק. המוצרים והמערכות שלנו נשענים על אביזרי אלקטרוניקה ורכיבים מובחרים המיוצרים על ידי החברה, או נרכשים מספקים מובילים בארץ ובעולם. היכולות והכלים שבאמתחתנו מאפשרים להעניק ללקוח מענה איכותי ואמין ברמת הייצור הגבוהה ביותר, המסופק במהירות, ביעילות ובגמישות מרבית לצרכים, תיקונים ושיפורים שונים.

מהן מערכות אלקטרוניות?

מערכות אלקטרוניות שאנו מייצרים מהוות למעשה צירוף של יחידות מכאניות ויחידות אלקטרוניות לכדי יחידה שלמה אחת, הממלאת פונקציות מסוימות ועומדת בדרישות שונות של הלקוח. היחידה האלקטרונית מכונה מעגל אלקטרוני   ,ובמערכות בעלות מספר יחידות אלקטרוניות הן מכונות מוצר אלקטרוני, או מערכת אלקטרונית .מערכות אלו יכולות לשמש במגוון רחב של מוצרים במשק כדוגמת קוצב לב, מכשיר סמארטפון, מחשבים , מכונית, מערכות בקרה בתעשיה ,מכשיר שמיעה, צעצוע או טלוויזיה. כפועל יוצא מכך, השילוב של מעגל אלקטרוני ביחד עם אביזרי אלקטרוניקה מכאניים וחומרי פלסטיק יוצר אינטגראציה ומעניק ללקוח את המוצר הסופי.

מוצרי אלקטרוניקה

חברתנו מייצרת קשת רחבה ומגוונת של מוצרי אלקטרוניקה עבור צרכים ושימושים שונים של התעשייה והמשק. מדובר במוצרים הנשענים על אביזרי אלקטרוניקה איכותיים וכוללים בין היתר:

  • מערכות הספק – ייצור מערכות הספק ונגדים עבור מתחים גבוהים של עד 50 אלף וולט. אלו מערכות העומדות בדרישות תקנים בינלאומיים ומשלבות טכנולוגיות הייברידיות מתקדמות.
  • אב טיפוס – בניית אב טיפוס מדויק ואיכותי עבור ייצור מוצרי אלקטרוניקה שונים, המבוסס על  טכנולוגיות אלקטרוניות , טכנולוגיות מכניות ותוכנות וכולל גם עיצוב חיצוני של המוצר. אב הטיפוס משמש כמודל בסיסי שעל פיו ממשיכים לייצור  סדרתי בכמויות..
  • תאורות לד – מגוון פתרונות מתקדמים עבוד תאורת לד המתוכננים בהתאמה מלאה לצרכי ודרישות הלקוח.
  • מוצרים נוספים – לרבות אפליקציות אודיו, מערכות אלקטרוניקה רפואית וייצור מערכות נלוות לרכבים.

להזמנת שירותים ומידע נוסף

על מנת להזמין את שירותינו המתקדמים ולקבל מידע נוסף בכל הקשור אל אביזרי אלקטרוניקה, רכיבים, מעגלים ומוצרים אלקטרוניים, התקשרו עוד היום אל חברת ארוטק בטלפון 8591817 – 08. אנו נשמח להיפגש עימכם ולענות על כל שאלה בנושא.