תחומים נוספים

  • אפליקציות אודיו
  • מערכות נלוות לרכב
  • אלקטרוניקה רפואית
  • בניית אב טיפוס – גאדג'טים מיוחדים למפתחים וממציאים
  • תכנון ,פיתוח וייצור מוצר חדש

השוק הקפיטליסטי הפתוח מעודד כל יזם להכניס לשוק מוצרים חדשים שיקדמו את האנושות, הבעיה היא שזה לא תמיד מתאפשר מסיבות טכניות. חברת ארוטק מציעה לכם פתרון לבעיות מסוג זה בתחום האלקטרוני.
ישנם לא מעט יזמים עם רעיונות מרשימים, שלא מצליחים להעביר את הרעיון הנפלא שלהם למוצר שניתן למכור אותו. הבעיה העומדת בפני אותם יזמים צעירים או אפילו חברות אלקטרוניקה קטנות זה ,הפיכת הרעיון שלהם שהוא בשלב תאורתי בלבד, למוצר ממשי, הניתן לייצרו בצורה זולה , ושיהיה אטרקטיבי ללקוח. זה כולל תכנון אלקטרוני , תכנון טכנולוגי ,תכנון מכני ופלסטיקה ובניית אב טיפוס, כמוצר שיווקי.

בניית אב טיפוס מצריכה ידע רב , ושימוש בחומרים ובמכשור יקר שלא בהכרח נגיש לאותם יזמים. והאפשרות העומדת לפניהם היא לפנות לחברת אלקטרוניקה ותיקה ומבוססת, שיש לה ניסיון בפיתוח ובניית מוצרים מסוג זה.
הרבה פעמים יזמים מפחדים להוציא את בניית אב הטיפוס של המוצר שלהם בחברה אחרת, זאת בשל חשש לזליגת ידע. אין סיבה לחשוש ממצב כזה כיוון שישנן דרכים להבטיח ולהגן על הממציא עוד לפני רישום פטנט ,שהוא יקר מאד, כך שאין מקום לחשש מפני גניבת רעיון.
חברת ארוטק מתמחה בפיתוח וייצור אבי טיפוס בכמה היבטים: פיתוח והרכבת המוצר המתוכנן בהתאם לתוכניות (ההיבט הטכני והטכנולוגי של בניית אב טיפוס) ועיצוב חיצוני של המוצר (ההיבט השיווקי של בניית אב טיפוס).

פיתוח המוצר

להמרת הרעיון התאורתי ,למוצר ממשי עובד , היזם יושב עם צוות ארוטק שהוא בעל נסיון וידע רב בתחום,ויחד מתכננים ומפתחים את המוצר החדש .

הרכבת המוצר

בכדי לבדוק האם המוצר עובד, יש להרכיב אב טיפוס במדויק מבחינה טכנית. הרכבה של מוצרי אלקטרוניקה מסובכת מאוד, ולכן חשוב מאוד להרכיב את המוצרים הללו נכון. מיותר לציין שטעות בהרכבה עלולה לשבש את בדיקת תפקודו של המוצר, ולגרום לעוגמת נפש ליזם. בארוטק עובדים מקצועיים המתמחים בהרכבה מדויקת של אבי טיפוס. העובדים מצוידים במיטב המכשור בתחום, המסייע להם לעמוד בציפיות של הלקוחות. החברה פועלת בתחום האלקטרוניקה משנת 1988, ושנות הניסיון הרבות משתקפות ללא ספק באיכות העבודה.

עיצוב אב טיפוס

ככלל, כל מוצר חדש המקל על חיי האנשים מתקבל בשוק בברכה. כדי שזה יקרה, חשוב לחשוב לא רק על הצד התפעולי של המוצר, אלא גם על הנדסת אנוש ועל העיצוב החיצוני שלו. במלים אחרות, כדי שהמוצר יצליח בשוק, הוא צריך להיות נוח לשימוש ויפה למראה. המקצוענים של ארוטק יעזרו לכם לעצב את המוצר שלכם כך שימשוך את עיני הלקוחות ויהיה נוח לשימוש.

יש לזכור שהצרכן המודרני קונה קודם כל עם העיניים. ישנם לא מעט מקרים בהם לקוח קונה מוצר לא בגלל שהוא צריך אותו, אלא בגלל שהוא אהב את המראה החיצוני שלו. אין לזלזל בפאן העיצוב בעת בניית אב טיפוס.

לכן חשוב ביותר לפנות לחברת אלקטרוניקה ותיקה ומנוסה לצורך ביצוע המשימה. ארוטק נמצאת כאן בשביל לעזור לכם לבנות את אב הטיפוס של המוצר שלכם.