מערכות הספק

מערכת הספק היא מערכת אלקטרונית אשר עובדת בזרמים ומתחים גבוהים. יצור מערכות כאלה בארוטק תוך ניצול הטכנולוגיות הייחודיות של החברה, מאפשרת קבלת מוצר אופטימלי, עם הדרישות הפונקציונליות הנדרשות מהמערכת .

מדוע חברת ארוטק מתאימה לייצור מערכות ההספק שלכם?

מערכות הספק מיועדות לתחומי תעשייה שונים. חברת ארוטק מתמחה בייצור מערכות אלו עבור התעשייה האזרחית, הצבאית והרפואית, על פי תקנים בינלאומיים מחמירים.

גופים ציבוריים ועסקיים הפונים אל ארוטק נהנים משירות ללא פשרות, אמינות מהרגע הראשון, אחריות מלאה ואנשי מקצוע המוסמכים לפיתוח טכנולוגיות HYBRID לייצור נגדים. 

בארוטק יש את הידע, הניסיון והיכולת לייצר מעגלי הספק ומתח גבוה ונגדים בטכנולוגיות HYBRID למתח גבוה מאוד של עד 50,000 וולט.

מערכות הספק

מערכות ההספק הינן מערכות בקרת אנרגיה אלקטרוניות הפועלות עם זרם ומתח גבוה של עד 50,000 וולט. המערכות משמשות ענפים ותחומים שונים בתעשייה האזרחית, הרפואית והצבאית לרבות חשמלאים, בתי עסק וגופי ציבור.

מערכת ההספק מיוצרות בארוטק תוך שימוש בטכנולוגיות ייחודיות, בעזרתן מתקבל מוצר באיכות אופטימאלית העונה לדרישותיהן של מערכות פונקציונאליות. כמו כן, במידת הצורך אנו בונים מעגלי HYBRID לייצורם של נגדים למתח גבוה ונגדי הספק, המעניקים תכונות מיוחדות שקשה להשיגן במערכות סטנדרטיות.

טכנולוגיית HYBRID

כחלק משירותינו אנו מספקים גם הרכבות מיקרו אלקטרוניות המבוססות על טכנולוגיית HYBRID ברמה בינלאומית. טכנולוגיה זו נדרשת לצרכים וענפים שונים במשק לרבות חברות הייטק וסטארט אפ, חברות תקשורת, תחנות כוח, ציוד מכאני, מנועי רכבים, מערכות לוויין, תעשייה צבאית וענף הרפואה.

בעזרת טכנולוגיית HYBRID אנו בונים מעגלים אלקטרונים קטנים במיוחד, על מצע קרמי הנחשב למוליך חום ומבודד חשמלי מצוין, בשיטת שכבות עבות או דקות ועם מבנה אמין ביותר. כמו כן, על מעגלים אלו ניתן לתכנן ולהרכיב לא רק מוליכים אלא גם נגדים ואף קבלים, המזוודים בקופסאות מתאימות מפלסטיק, מתכת או יצוקות. הידע הרב שלנו בנושא מאפשר לנו לייצר מודלי HYBRID בהתאמה לצרכים ודרישות ספציפיות.